czwartek, 2 maja 2013

Black & White

Witamy serdecznie!
Dzisiejszy efekt naszej pracy, przedstawia Mikołaja w odrobinę 'ugrzecznionej' formie, ale nadal w jego stylu.Stworzyliśmy stylizację, która została zbudowana na kontraście.
Zestawiliśmy białe spodnie-rurki z Topmana z ciemną koszulą i to połączenie posłużyło nam za bazę całego ubioru. Do tego wybraliśmy dodatki, które nadają jej charakteru.
Metalowe szelki, których wzór idealnie zgrywa się z dodanymi do muszki łańcuszkami, przełamują zbudowaną na kontraście formę stylizacji.
Takie zestawienie elementów stroju, pozwala nie tylko wyróżnić się z tłumu, ale także stworzyć niebanalne wydanie "elegancji".

Welcome again!
The result of our todays action presents Mikołaj in a little bland form but still remaining in his style. We created a stylization which was built on a contrast - juxtaposing white trousers from Topman with dark, opposing shirt and this connection served us as the 'base' for the whole composition. We also added metal braces ideally supplementing chains. They all seem to break the form. Such combination of elements allows one to stand out from the crowd and make a remarkable kind of elegance.


9 komentarzy:

 1. uwielbiam jak faceci mają takie buty ;D świetne !
  nowy post u mnie :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dość, że fajne, to jeszcze nadają się praktycznie na każdą okazję ;) Dzięki za zaproszenie do obejrzenia Twojego posta. :) Pozdrawiamy :)

   Usuń
 2. REWELACJA :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się wykorzystanie łańcuchów w tworzeniu dodatków. Szelki z łańcuchów, łańcuchy do ćwiekowanej muszki ;) Fajnie to wygląda, tak jak napisaliście nie jest to do końca ugrzeczniona wersja, właśnie dzięki dodatkom. Plus za buty, gdyż przeciętny facet założył by jakieś Nike albo Adidas'y a Ty wybrałeś glany, które uwielbiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te buty odpowiedzialne są za większą część stylizacji :) Co do dodatków, to masz rację. Są one niezwykle ważne, żeby 'podkreślić' osobowość i charakter stylizacji. Również na tyle bezpiecznie trzeba je dobrać, żeby nie przesadzić. Dziękujemy za komentarz. :) Pozdrowienia :) No i glany faktycznie są THE BEST!!! :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Bardzo fajnie jest usłyszeć ten miły komentarz od Ciebie. Pozdrowienia :)

   Usuń