sobota, 18 maja 2013

Gosia

Witamy serdecznie.
Dzisiaj przedstawi się Wam Gosia, która współtworzy bloga. W swoim stylu jest Ona dość konsekwentna i bardzo starannie dobiera elementy każdej stylizacji, których poszukiwanie trwa czasami dość długo. Preferuje grungową stylistykę, którą przełamuje elementami dodającymi jej dziewczęcości. Każdy szczegół jej stylizacji, a także fryzura i makijaż jest zawsze przemyślany i idealnie dopełnia cały wizerunek. Ale poza tym, jest to też osoba otwarta na modę, która jest jej pasją. I mimo tego, że sama odnajduje się w konkretnej stylistyce, potrafi doradzić każdemu, kto nie wie w co ma się ubrać, tak aby czuł się dobrze we własnej skórze.

Welcome back,
Today Gosia is going to introduce herself as the contributor to this blog. She is quite consistent in developing her style what makes her select all elements of her stylisations very carefully. This is why it sometimes takes long to find and match them together. Gosia prefers grunge style softened by components adding her a bit of girlishness. Each detail of her stylisation, including a haircut and make-up, is well thought out and ideally complements the whole image. Besides, she is open for fashion which fascinates has always fascinated her. Despite she finds her own place in a specific style, she is able to advise to everyone who does not know what to wear just to feel all right.

    haircut: Piotr Kunderak 
    t-shirt: http://www.threadless.com/, Designed By Alex Solis
    skirt: mohito
    shoes: cheap monday
   

6 komentarzy:

 1. Pierścionki z krzyżami mnie urzekły!

  Przy okazji zapraszam do konkursu, który jest organizowany na naszym (bloga prowadzą dwie siostry bliźniaczki) blogu. Do wygrania jest oryginalna biżuteria! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie więcej fajnej biżuterii :) Pozdrawiamy :)

   Usuń
 2. świetna spódnica i biżuteria :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I like your outfit, very cool.
  x

  http://vulpeculamode.blogspot.fr/

  OdpowiedzUsuń