wtorek, 12 lutego 2013

Witamy serdecznie!

Pomimo naszej ostatniej, dość nieprzyjemnej przygody z Gavłem, postanowiliśmy nie rezygnować ze stylizacji na które składają się jego rzeczy, ponieważ projekty te powstały dużo wcześniej, niż zdarzenie opisane w naszym przedostatnim wpisie. W związku z tym nie będziemy dłużej dzielić się naszymi odczuciami na ten temat i przedstawiamy Wam pierwsze efekty naszych prac.

Postanowiliśmy połączyć ze sobą rzeczy, które pomimo specyficznego charakteru spodni, złożyły się na stylizację idealnie nadającą się na codzień i, przede wszystkim, wygodną. Mikołaj ma na sobie  czapkę z River Island, bluzę od Zary, spodnie od Gaveł i buty Converse. Dobór tych rzeczy sprawia, że skórzane spodnie mogą pomóc stworzyć nie tylko rockowy wizerunek, ale stać się też wyrazistym dodatkiem do tego, co wkładamy na siebie codziennie. Efekt jest więc taki, że mamy zestaw 'casual z pazurem'.


In spite of our last unpleasant experience with Gavel, we decided not to renounce using stylizations including his clothes as these designs were prepared much earlier than the event described in our penultimate post. On account of it we are not going to share our impressions on that any more but show the results of our initial works.

We decided to combine garments which, despite the specific character of trousers designed by Gavel, made up a perfect comfortable everyday stylization. Mikołaj is wearing cap from River Island, blouse from Zara and trousers from Gaveł. Selection of these clothes makes leather trousers create not only a rock image, but also become a distinctive addition to what is worn casually.

Styling and photos by Małgorzata Kołodziejczyk.1 komentarz: